Пари от Нета - вашата печеливша зона!
Добре дошъл! Щом си решил да посетиш този форум най-вероятно се интересуваш от все по-търсената тема "пари от интернет" ! Този форум е насочен точно към печалбата от интернет и ракрива различни начини по които може да "работите" от вкъщи! Да печелиш от интернет не е лесна работа,затова всеки който започва с нагласата,че за 1 седмица или 1 месец ще спечели хиляди/милиони от това няма да стигне до никъде! В тази сфера е нужно да имате много желание,търпение и пак търпение! Ако желаете да се регистрирате може да го направите безплатно и няма да загубите абсолютно нищо! Може само да спечелите :p

Успех!!!

Join the forum, it's quick and easy

Пари от Нета - вашата печеливша зона!
Добре дошъл! Щом си решил да посетиш този форум най-вероятно се интересуваш от все по-търсената тема "пари от интернет" ! Този форум е насочен точно към печалбата от интернет и ракрива различни начини по които може да "работите" от вкъщи! Да печелиш от интернет не е лесна работа,затова всеки който започва с нагласата,че за 1 седмица или 1 месец ще спечели хиляди/милиони от това няма да стигне до никъде! В тази сфера е нужно да имате много желание,търпение и пак търпение! Ако желаете да се регистрирате може да го направите безплатно и няма да загубите абсолютно нищо! Може само да спечелите :p

Успех!!!
Пари от Нета - вашата печеливша зона!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Подкрепете ни!
За да подкрепите форума в неговото развитие цъкнете тук Гласувай!
Печели докато играеш
Много интересна онлайн игра базирана на истинския живот! Можете да се биете,да работите,да се храните,да се местите от държава в държава,да си наемате къщи,да купувате/продавате/ роби и тн! Има и възможност да печелите истински пари! Регистрирайте се! Skype за въпроси: specheli-ot-neta

Ставам реферал !!!

Go down

Ставам реферал !!! Empty Ставам реферал !!!

Писане by doncho92 Нед 26 Авг - 13:14

Захванал съм сериозно един PTC сайт и се опитвам да се развия в него. Инвестирах 20 $ и съм много доволен към момента, сайта се казва Clixword, стабилен е, плаща редовно и има голямо бъдеще защото:

1) Сайта има 3 лвл афилиейт система ( печелиш до 3то ниво реферали )
2) Всички упгрейди са много евтини , най-добрият е само 12 $ на месец.
3) От сайта можеш да си купиш директни реферали, които са цъкали минимум 50 клика и са били активни минимум последните 4 дни ( страхотно пресяване за активност )
4) Най-евтината реклама за стандард мембър е 0.005 $

Много ще съм ти благодарен, ако ми помогнеш и станеш част от моя екип. Ще помагам с каквото мога и за твоето развитие !
За връзка с мен skype - kosenzeto1
Поздрави и успех !


Ставам реферал ако някой ми стане в този сайт !!!

doncho92

Брой мнения : 1
Активност : 3
Репутация : 0
Регистрация : 26.08.2012

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите